Stay positive, you bastard

Buďte pozitivní. Jezte zdravě. Alespoň třikrát v týdnu cvičte. Rozvíjejte své mentální i fyzické dovednosti. Buďte pozitivní.

Najděte si koníčka a stíhejte ho. Milujte svou práci a vykonávejte ji svědomitě. Buďte pozitivní. Udělejte si čas na svou rodinu a přátele. Čtěte. Choďte na dlouhé procházky. Nepijte příliš mnoho kávy a snídejte cereálie.  Buďte pozitivní. Ve škole dbejte na skvělý prospěch. Převezměte otěže vaší budoucnosti. Jděte za svým cílem. Roďte doma nebo v bazénku v obýváku.

Omezte čas strávený u televize. Zahrajte si s partnerem karty. Svou domácnost udržujte pečlivě uklizenou. V MHD se usmívejte. Nečumte tak často do mobilu. Zařiďte, ať vaše děti nečumí tak často do mobilu. Buďte pozitivní.

Milujte své nepřátele. Dělejte jen to, co sami chcete. Stárněte s grácií. Nedovolte, aby vás váš strach zastavil. Přivoňte si ke květině. Zastavte se a pozorujte krajinu. Dětem dělejte svačinu ve tvaru zvířátek. Nepijte z plastových lahví. Pouštějte staré lidi sednout. Buďte už sakra pozitivní.

Nešiřte negativní náladu. Pohlazení je nejlepší lék. Už to přichází?

Pijte dost mléka. Nepřehánějte to s mléčnými výrobky. Sledujte dění. Vypněte a odstřihněte se od světa. Buďte asertivní. Nevyskakujte a neberte si věci osobně.

Vždyť den má včetně spánku a práce celých 24 hodin a kolem sebe máte tolik osvícených rádců, kteří vám ochotně poradí se životem,

tak jste už doprdele pozitivní?!

family-guy-4-big

One thought on “Stay positive, you bastard

  1. Tenhle článek mi teda zlepšil den:))))
    Ted´budu za každou druhou větou říkat: buďte pozitivní!
    🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *