Chcete spát s Gottem? Nesmíte mít vkus

Proti gustu žádný dišputát. Má-li někdo věrnostní kartičku do obchodu „vše za 39“, prosím, všichni nemůžeme šít podle Burdy. Ale když vidíme osušky s palmami, hodiny s Ježíšem nebo tříbarevné gelové nehty, ztrácíme trochu důvěru v lidstvo.

Co hůř, s vynálezem internetu přestal být sádrový trpaslík vrcholem nevkusnýho kýče. Narazit tam lze na věci, které v nás vyvolávají pocit, jako by nám někdo těsně za zády škrábal nehty po tabuli a zároveň k tomu pouštěl to nejlepší ze scének Lukáše Pavláska.

O některé z těchto skvostů se musíme podělit. Proč bychom měli trpět jenom my?

K mání jsou třeba svlíkací žehlicí prkna. Nějaká chuděra, jejíž zapomenutou fotku vytáhli z databáze, aby ji v Číně použili na potisk, na nich pod parou předvádí striptýz. A i každá hospodyňka v šatový zástěře si může zvednout sebevědomí, že ještě umí rozpálit pořádný kus chlapa.

3945547-e699ac

Ty otrlé můžou žehličkou piglovat i cejchu Karla Gotta. Mistr je jako součást povlečení na výběr v úpravě „cabrio“, „gentleman“ a „romantic“. Nemáme prostě slov. Proto za sebe o této limitované edici necháme promluvit prodejce: „Povlečení s Karlem Gottem se stane dominantou každého interiéru. Dopřejte si uvolňující odpočinek ve společnosti krále české popové hudby. Luxusní zpracování 100% bavlněného saténu ve spojení s precizním digitálním tiskem přináší jedinečný požitek z usínání.“

Uff…

gott

Dost podobného rázu jako první příspěvky jsou taky úchylný zástěry do kuchyně. Všeobecně jsou jejich majitelé považováni za nositele bodrého humoru. Šedesátiletý kníratý chlápek s pivní vanou přece nevypadá jako ten borec s buchtama na břiše a to je přece ta legrace. Potisky na zástěrách se ale z obrázků namakaných těl v trenclích zvrhly do naprostého bizáru. Přijít na návštěvu a hostitel mě uvítat v téhle obscénní prasárně, ještě v předsíni mu jeho párky strčím do mixéru.

nevkus-1024x381

Podobných skvostů je ale spoustu, takže budeme rádi, když se s námi o ně podělíte! Jaké jsou vaše nejlepší nejhorší?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *