Robin Hood i smažák jsou v rukávu. A v mojí hlavě

Tak nám zavedli modré zóny. Mám za sebou dva týdny rozhořčování i policejní pokutu a rozhovor se sousedem, který zaléval zahradu v trenkách zařízlých do zadku a při tom nám radil, kde máme parkovat, takže mě už nic nemůže překvapit.

Mám novej přehoz přes postel a marně se pídím po tom, proč ten kus látky stál skoro tři tisíce. Ručníky mi divně smrdí, i když jsou vypraný. Ptáci si dávají s odletem do teplých krajin pěkně na čas. Mezitím zakempili vedle okna v ložnici, takže je slyším pípat v pět ráno a nejradši bych je postřílela lukem a šípy jako Robin Hood. Chci bejt Robin Hood.

Ve firemních zasedačkách jsem za poslední měsíc snědla 7 kávových sušenek a bezpočet kakaových bonbónků s oříškem uvnitř. Podruhé v životě jsem si koupila Nový prostor od pána v sombreru, kterej prodává každý ráno v metru. Zato stále odmítám deník Metro od dalšího pána, který stojí jen o eskalátory níže než pán v sombreru. Nežehlila jsem měsíc. Minulý týden jsem prošla na starou kartičku do bejvalý práce a v klidu se tam procházela, ačkoliv tam nemám už co dělat.42(18)Co to o mně vypovídá? ptám se. Blíží se doba, kdy vytáhnu svůj pyžamový overal a nesundám ho, dokud z něj nebudou lítat mouchy. Do každý nohavice si nasypu borůvkový knedlíky a do rukávů smažák s tatarkou a nebude mi chybět vůbec nic.

Tak TOHLE je, vážení, má mysl na konci zkušebky. Nesuďte mě. Prej se hejbou planety, takže to teďka bude drsný pro vás pro všechny. Buďte obezřetní a čtěte horoskopy. Peace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *