Láska kvete. Já taky kvetu aneb Prvomájové třináctero

Vysíláme pro ženy

Láska má blízko k nenávisti. To můžu potvrdit. Zvláště v některých dnech. Třeba na takovýho prvního máje. Hrdliččin zval ku lásce hlas bla bla bla… Ovšem když se nemáte s kým družit pod třešní, čímž pádem z vás do roka bude úhor, nejradši byste tomu romantickýmu ptákovi zakroutily krkem.

Pro nezadané ženy je první máj nebezpečný. Víc než valentýn (ten trapnej americkej svátek byste stejně neslavily, ne?). Naštěstí je tu rohlík s návodem, jak nepropadnout na dno vlastní trapnosti.

(Nezadaná) žena a život aneb Třináctero pro tzv. svátek lásky

1. Ignorujte rádoby vtipné poznámky typu „Tys měla ale už svátek včera, ne? Na čarodějnice. Hahahaha“.

2. Odstraňte ze svého dosahu alkohol. Všechen. (jo, i ústní vodu, dentální hygiena bude k ničemu, když s vámi po ožraleckých pravdách zítra stejně nikdo nebude mluvit)

3. A taky prádelní šňůru, paralen… Pižlejte všechno jen příborákem, jezte lžící. A neotvírejte okna!

4. Domluvte si sraz s kamarádkou. Nezadanou. Všem ostatním lžete, že už něco máte (a to máte – depresi).

5. Nevolejte v žádným případě matce!

6. Vyhýbejte se zrcadlu. Nemá cenu se krášlit, jakože pro dobrý pocit, brzo vám dojde, že na zakrytí všech nedostatků byste se potřebovaly znovu narodit. Pochopitelně jako někdo jinej.

laska

7. Ať vám oči vypadnou, jestli si pustíte Lásku nebeskou nebo Deník Bridget Jonesový. Žádnej Hugh Grant nezazvoní. Tohle není debilní zázračnej čas Vánoc!

8. Nechoďte na Petřín, do sadů a parků (ne, ani s brokovnicí). Vzpomeňte si ale klidně na všechny zadaný alergiky, který znáte a který teď kejchají pod kvetoucíma stromama. Dobře jim tak!

9. Je-li vám nad třicet, vyhýbejte se dětem, housátkům i koťátkům! Ano, jsou roztomilý, jistě, chtěly byste si ty ňunínky pochovat, ale pamatujte, že to slovo má dva významy. Vy si zaděláváte na ten horší.

10. Nesmlouvejte si na prvního máje žádný rande naslepo. Láska je v tento den mimořádně slepá. A až po prvomájový apokalypse zase uvidíte, je dost pravděpodobný, že byste se radši neviděly.

11. Zkuste si vzpomenout na svý (nemilostný!) úspěchy. Pokud si žádný nevybavíte, ujistěte se, že jste nic nezanedbaly v bodu 2 a 3.

12. A vytrvejte. Přijde zas druhej den. Budete nad věcí. Budete pozitivní. Budete svá. A až se vás budou ptát, co jste dělaly na prvního máje, řekněte, že jste slavily svátek práce. Hahaha, jasně.

13. Zapomeňte na Máchu. Vypište se z toho vlastní poezií. Třeba jako já.

 

Prvomájová

Třešně kvetou

Láska kvete

I já z toho všeho kvetu

Tak to řeknu jednou větou:

Do prdele všichni jděte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *