Těsto hnije za oceánem

Kamaradáte, já v nouzi, poslat peníze na tento ucet a zachranit mě! Urgent!

Nebo:

Vážený pane, vy přispět na tento projekt, který změnit vás život.

SPAMů chodí do pošty spoustu a když už je člověk neodhalí pomocí důmyslné mysli, detekuje je díky zprzněné češtině, kterou neměl ani Pepa Zikmunda ze základky. Nicméně o dnešním jsem začala reálně přemýšlet.

Přišla mi totiž zpráva, že v zahraničí zemřel člověk z mé rodné vlasti. Jak to vědí? Protože má stejné příjmení jako já! Je to patriot a přece nechci, aby jeho kosti hnily pod půdou nepřítele. A je v mém zájmu, abych poslala finance na převoz mrtvoly, a vrátila ji tak zpátky do domoviny. Vím, nemusí být můj příbuzný, ačkoliv má stejné jméno, nejsem blbá. Ale ptám se: chci to riskovat?

Ještě měsíc a budu mít dostatek peněz alespoň na podání žádosti o převoz těla! Ale neboj se, cizí Těsto, já tě odtamtud dostanu! Je to wake up call nejen pro mě. Zamyslete se nad svými mrtvolami.

V0008801 A skeleton, seated on his grave, awakes to the last trump Credit: Wellcome Library, London. Wellcome Images images@wellcome.ac.uk http://wellcomeimages.org A skeleton Crayon 1779 By: Jacques Gamelinafter: nameGamelin, Jacques Nouveau recueil d'ostéologie et de myologie Nouveau recueil d'ostéologie et de myologie. Jacques Gamelin Published: 1779] Copyrighted work available under Creative Commons Attribution only licence CC BY 4.0 http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *